Sık Sorulan Sorular


Flash(Flaş) Sistem Kaşe Nedir?

Piyasada kullanılan kaşelerden farklı olarak yeni bir teknoloji olan bu kaşeler yüksek lümen ışık altında son teknoloji ürünü olan kauçuk bir malzemenin pozlanması şeklinde üretilmektedir. Bu sistemin en büyük avantajı en küçük yazı karakterini dahi çok net bir şekilde kağıda yansıtmasıdır...

Kaç Adet Baskı Yapar?

Yaptığımız arge çalışmaları sonucu tek renk kaşe 5000 adet, çok renkli kaşelerimiz ise 15.000* adet baskıya kadar kalitesinden ödün vermeden size harika sonuçlar verebilir.

* 15.000 adet baskı kullanım ve zeminli grafik çalışmasına göre değişiklik gösterir.

 

Hangi Sektörler Flash Sistem Kaşeyi Kullanabilir?

Müşterilerimizin en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi de budur. Yeni bir teknoloji olan Flash sistem kaşelerimiz , şimdiye kadar kullandığınız kaşelerin yerini rahatlıkla alabilir. Hatta sizde alışkanlık yapması muhtemeldir. Çünkü baskı kalitesini gördüğünüzde inanın şaşıracaksınız!

Kendim Mürekkeplendirebilir miyim?

Kendinden mürekkepli kaşelerimizi tekrar mürekkeplendirmek oldukça basittir. Kaşe kauçuğunu tutan kelepçe çıkarılıp kauçuk altında ki biten keçe yenisi ile değiştirilir. Daha sonra kelepçe basitçe yerine takılır.

Sadece Renkli Kaşe mi Yapıyorsunuz?

Hayır;  Kendinden mürekkepli sistem ile tek renk kaşe imalatımız vardır. Bu kaşeler 5000 baskı ve en küçük yazı karakterlerini bile çok net okunaklı olarak kağıda basar. Logolarınızı mükemmel olarak kağıda yansıtır.

Mekanizması Dayanıklı mıdır?

Sizi hayrette bırakacak kadar dayanıklıdır. Yıllar süren çalışmalar sonucu optimum fayda sağlayacak kaşeleri rahatlıkla uzun süre kullanabilirsiniz.Kaşe | Renkli Kaşe | Matbaa Dünyasına Hoşgeldiniz!

Firmanızı renklendirmek için size fırsat. Artık hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.Evraklarınızda fark edilebilen kaşeler istediğinizi duyar gibiyiz. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek çeşit Renkli Kaşelerimiz ile Firmanıza renk katın... Bu sitede adı geçen tüm markalar ait oldukları şirketlerin kendi tescilleri altındadır.

Bize Ulaşın

siparis@renklikase.com
info@renklikase.com